Děti z 1.B navštívily akci - S knížkou v pohodě, kterou pořádala rychnovská knihovna. Měly jsme možnost zúčastnit se besedy se spisovatelkou Klárou Smolíkovou. Beseda byla zábavná, interaktivní a měla za úkol, aby se naši prvňáčci "zakousli"do čtení. A to se povedlo. IMG 20190319 083845 1

Prvňáčci absolvovali akci - Veselé zoubky. Společnost drogerie dm připravila pro žáky pěkný program a dárečky. Děkujeme.

IMG 20190319 141915

V pátek před jarními prázdninami jsme si v 1.B uspořádali zvířátkový karneval na ledě. Masky na obličej jsme si sami vyrobili ve výtvarné výchově. Následně jsme pokračovali ve třídě již v masopustních kostýmech. Zahráli jsme si hry, zatancovali jsme si a dozvěděli jsme se o významu masopustu.

 

IMG 20190308 082411 1

 

 /AKCE PRO 1. STUPEŇ/

Barevný týden 2019

 

Další akcí projektu Hrdá škola je barevný týden - tentokrát se ponese na vlně dopňků. 

V pondělí 18. 2. přijďte v brýlích - slunečních, diopritrických, stylovkách, oldschoolech....

Ve středu 20. 2. si uvažte kravaty, holky nevyjímaje (povolené jsou také motýlky).

V pátek 22. 2. si nasaďte klobouky - společenské,  rádiovky, kovbojské, mexické, asijské, barety ...

Budeme rádi, když si to  užijete společně s námi!

 

ZSJRK

 

 

 

 

 

Děti z 1.B byly na bruslení. Některé děti stály na bruslích úplně poprvé, přesto na konci hodiny se už nebál nikdo. A moc nás to bavilo.

IMG 20190128 085315

https://youtu.be/x_QuAURpVaI

 IMG 20181122 112505

Listopad byl pro prvňáčky z 1.B ve znamení kultury. Kromě krásného dne stylového oblečení, který jsme věnovali etiketě a standartním tancům, jsme navštívili divadlo a sami jsme hráli pohádku - O řepě a O školních skřítcích.

IMG 20181031 165939Ve středu  jsme se sešli v podvečer ve škole ve strašidelných kostýmech. A stihli mnoho věcí - vyrábění, soutěžení, hru o poklad i tanec. Vše bylo moc pěkné. Děkujeme maminkám za výrobu kostýmů a přípravu dobrot. Děkujeme paní učitelce Evě Matějkové za pomoc při organizaci.                                        

https://youtu.be/P71vLZap2is

 

Podívejte se s námi, jak si užili dvoudenní adapťáček naši prvňáčci. (Pozn. Fotogalerii budeme ještě doplňovat).

IMG 9250 Small

FOTOGALERIE

 

 

Vážení rodiče, milí prvňáčci!

Děkujeme Vám za příjemně strávené slavnostní dopoledne. Počasí nám bohužel neumožnilo pojmout první den jako zahradní slavnost, na kterou jsme se všichni těšili. Věříme, že i "záložní varianta" setkání ve vnitřních prostorách školy se Vám líbila. Přidáváme rozsáhlou fotogalerii, kterou nám poskytl pan učitel Miroslav Hofmann.

 IMG 9104 Small

 


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account