Aktualizace 16.9.2019:

Protože se u některých z Vás objevily problémy s orientací v instalaci, nabízím ještě následující variantu.

Stáhněte si do počítače tento soubor a nainstalujte jej.

Po otevření nainstalovaného programu:

1) Pokud nemáte ještě účet na MEE, klikněte na "Register" a registraci dokončete (pozor, věk dítěte zadejte tak, aby mu bylo alespoň 15 let, vyhnete se tak registraci zákonného zástupce - stejně to v praxi nemá žádný vliv).

2) Pokud účet již máte, klikněte na "Log in"

3) Klikněte na  "Add" na horní liště a vložte kód. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Varianta 1:  Pokud nemáte vytvořený profil a nainstalovanou učebnici, postupujte prosím podle následujícího videonávodu (zapněte si titulky s doplňujícími informacemi):

 

Varianta 2: Pokud už máte z předchozích let nainstalovanou "prohlížecí aplikaci" MEE, stačí se v ní přihlásit pod uživatelským jménem a heslem, které jste použili při instalaci předchozí učebnice a dále kliknout na tlačítko +ADD na horní liště. Po stisknutí tohoto tlačítka stačí vložit kód (z učebnice nebo obdržený od učitele) a program Vám odemkne ke stažení elektronický obsah k Vaší učebnci.

V případě problému  prosím volejte 739 285 977 (J. Janovec).

 

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account