podzim-a-zima-ve-znameni-sportu
07/01/2020
    Ohledně sportu jsme toho měli v uplynulém čase od počátku letošního školního roku opravdu hodně na práci. V září jsme znovu úspěšně rozjeli další ročník projektu „Sportuj ve škole (dříve Hodina pohybu navíc)“. Více než stovka mladších a zejména nejmladších dětí pravidelně jednou týdně sportuje v návaznosti na běžné školní vyučování. Nejrůznější aktivity spojené s pohybem je baví. Účast na okresních sportovních soutěžích jsme v září poprvé odstartovali na „Koláčkovém závodě“ ve Skuhrově nad Bělou, to...číst dál...

Nepřehlédněte

instalace-elektronickeho-obsahu-k-ucebnici-tiger-time

Instalace elektronického obsahu k učebnici Tiger Time

Aktualizace 16.9.2019: Protože se u některých z Vás objevily problémy s orientací v instalaci, nabízím ještě následující variantu. Stáhněte si do...
procvicovani-slovicek-memrise

Procvičování slovíček - Memrise

Tento videonávod Vám pomůže s přihlášením do programu Memrise, který nabízí žákům velmi efektivní učení anglických slovíček od 3. třídy. Jedná se o...

DALŠÍ ZPRÁVY

výběr třídy

POVÍDKY MALOSTRANSKÉ

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account