podzim-a-zima-ve-znameni-sportu
07/01/2020
    Ohledně sportu jsme toho měli v uplynulém čase od počátku letošního školního roku opravdu hodně na práci. V září jsme znovu úspěšně rozjeli další ročník projektu „Sportuj ve škole (dříve Hodina pohybu navíc)“. Více než stovka mladších a zejména nejmladších dětí pravidelně jednou týdně sportuje v návaznosti na běžné školní vyučování. Nejrůznější aktivity spojené s pohybem je baví. Účast na okresních sportovních soutěžích jsme v září poprvé odstartovali na „Koláčkovém závodě“ ve Skuhrově nad Bělou, to...číst dál...

Nepřehlédněte

instalace-elektronickeho-obsahu-k-ucebnici-tiger-time

Instalace elektronického obsahu k učebnici Tiger Time

Aktualizace 16.9.2019: Protože se u některých z Vás objevily problémy s orientací v instalaci, nabízím ještě následující variantu. Stáhněte si do...
procvicovani-slovicek-memrise

Procvičování slovíček - Memrise

Tento videonávod Vám pomůže s přihlášením do programu Memrise, který nabízí žákům velmi efektivní učení anglických slovíček od 3. třídy. Jedná se o...

DALŠÍ ZPRÁVY

výběr třídy

Desky + vlastní sešit

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account