podzim-a-zima-ve-znameni-sportu
07/01/2020
    Ohledně sportu jsme toho měli v uplynulém čase od počátku letošního školního roku opravdu hodně na práci. V září jsme znovu úspěšně rozjeli další ročník projektu „Sportuj ve škole (dříve Hodina pohybu navíc)“. Více než stovka mladších a zejména nejmladších dětí pravidelně jednou týdně sportuje v návaznosti na běžné školní vyučování. Nejrůznější aktivity spojené s pohybem je baví. Účast na okresních sportovních soutěžích jsme v září poprvé odstartovali na „Koláčkovém závodě“ ve Skuhrově nad Bělou, to...číst dál...

Nepřehlédněte

instalace-elektronickeho-obsahu-k-ucebnici-tiger-time

Instalace elektronického obsahu k učebnici Tiger Time

Aktualizace 16.9.2019: Protože se u některých z Vás objevily problémy s orientací v instalaci, nabízím ještě následující variantu. Stáhněte si do...
procvicovani-slovicek-memrise

Procvičování slovíček - Memrise

Tento videonávod Vám pomůže s přihlášením do programu Memrise, který nabízí žákům velmi efektivní učení anglických slovíček od 3. třídy. Jedná se o...

DALŠÍ ZPRÁVY

výběr třídy

Čtenářské úrovně (knihy ze školní knihovny)

Dokument obsahuje kompletní seznam knih ze školní knihovny. Je řazen vzestupně, tj. nejnižší úrovní (1) počínaje, nejvyšší (5) konče. Čísla (body) udávají, kolik za jakou knihu lze získat bodů. Do nejnižší úrovmě byly zařazeny knihy snadné ke čtení a komixy, nejvyšší úroveň obsahuje knihy čtenářsky náročné (tematicky, myšlenkově, uměleckým zpracováním, slovní zásobou, starším jazykem, náročnější poezie, jevištní drama...). Zohledněna byla i délka knih, není však rozhodujícím kritériem.

Ondřej Hojný

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account