Informace ke studijním skupinám pro školní rok 2021-2022: 

Studijní skupiny od šestého ročníku vytváříme, abychom podpořili individuální zájmy a potřeby dětí. K dělení do studijních skupin dosud docházelo v předmětech matematika, český jazyk a anglický jazyk. Pro příští školní rok jsme bohužel nuceni nabídnout v 6. ročníku jen studijní skupinu zaměřenou na angličtinu. Je totiž (a zřejmě ještě bude) nařízeno nemíchat žáky z více tříd. Proto zajistíme pro výuku angličtiny rozdělení žáků každé třídy do dvou skupin (dle zájmu). U matematiky a češtiny to takto rozdělit nejde.  Zdůrazňujeme, že studijní skupiny z češtiny, matematiky a angličtiny jsou i nadále naší prioritou.

Své dítě  můžete do studijní skupiny přihlásit v průběhu května vyplněním a odesláním online přihlášky

Přehled rozdělení do studijních skupin pro výuku angličtiny uveřejníme na stránkách školy v průběhu druhé poloviny června.

případě jakéhokoliv dotazu se prosím obracejte na tel. č. 778 543 076 či e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account