Studijní skupiny od šestého ročníku vytváříme, abychom podpořili individuální zájmy a potřeby dětí. K dělení do studijních skupin dosud docházelo v předmětech matematika, český jazyk a anglický jazyk. Pro příští školní rok jsme bohužel nuceni nabídnout v 6. ročníku jen studijní skupinu zaměřenou na angličtinu. Je totiž (a zřejmě ještě bude) nařízeno nemíchat žáky z více tříd. Proto zajistíme pro výuku angličtiny rozdělení žáků každé třídy do dvou skupin (dle zájmu). U matematiky a češtiny to takto rozdělit nejde.  Zdůrazňujeme, že studijní skupiny z češtiny, matematiky a angličtiny jsou i nadále naší prioritou.

Své dítě  můžete do studijní skupiny přihlásit v průběhu května vyplněním a odesláním online přihlášky

Přehled rozdělení do studijních skupin pro výuku angličtiny uveřejníme na stránkách školy v průběhu druhé poloviny června.

 případě jakéhokoliv dotazu se prosím obracejte na tel. č. 778 543 076 či e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

studijní skupiny

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account