Vážení rodiče, milí budoucí prvňáčci!

Máme radost, že jsme mohli vyhovět všem žádostem o přijetí. V zápisovém období jsme ke studiu přijali 69 budoucích prvňáčků. Rodiče dalších 18 žáků zažádali o odklad.

Podrobné výsledy zápisu naleznete v této tabulce.  Na rodičovské emaily jsme vám poslali seznamy žáků v budoucích 1. třídách.  

Jsme rádi, že nám současná covidová situace umožňuje nabídnout Vám také klasický zápis ve škole. Budoucí paní  učitelky třídní se s Vámi a Vašimi dětmi rády setkají  2. či 3. června 2021 v hlavní budově školy v Javornické ulici. V nejbližších dnech obdržíte email s odkazem na jednoduchou rezervační tabulku, v níž si vyberete  konkrétní termín  a čas setkání s paní učitelkou.

 

Těšíme se na setkání s Vámi! 

 

ZŠJRK

Zápis

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account