129 3 bezecke pouzdro na mobil Nejrůznější okolnosti, které nás provází letošním školním rokem, nepřejí zdravému tělesnému vývoji našich žáků. Dlouhé hodiny, dny, týdny a měsíce u počítačů jsou pro každého z nás už více či méně deprimující. Protože existují pouze velmi malé naděje na brzké znovuzavedení běžného opravdového tělocviku a sportu ve školním vyučování, nezbývá nám nic jiného, než pro svůj lepší život a zdraví něco podniknout sami.

      „Jarní sportovní výzva ZŠ Javornická Rychnov nad Kněžnou“ je tu jako motivační nabídka ke sportování pro naše žáky. Je určena zejména těm, kteří až tak nemají jak, kde a s kým sportovat. Jedná se o průvodce, rádce, pomocníka, návod…, nikoli o povinnost a prostředek k vytváření tlaku, stresu a obtíží….

       Vyzýváme tímto a prosíme naše svěřence, aby věnovali pozornost novinkám na našem Google portálu (učebně) „Tělocvik na doma“ a alespoň některou z disciplín výzvy se nechali inspirovat. Rodiče bychom chtěli tímto poprosit, aby v rámci možností své děti v pohybových aktivitách přímo i nepřímo podporovali. 

       Děkujeme a věříme, že si se sportem a pohybem nastávající jarní a později i letní čas společně i na dálku užijeme…     

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account