Dva tříčlenné týmy – Javorníček a Javorníčci – se za naši školu přihlásily do 2. ročníku Olympiády regionálních znalostí. Soutěž organizuje Sdružení SPLAV a sestává ze dvou kol. Letos obě proběhla online. Už v 1. kole, v konkurenci čtyřiceti družstev, prokázaly naše děti svoje znalosti regionu a oba týmy se umístily v první, postupové desítce. Na 2. kolo se pak musely dobře připravit, vedle absolvování znalostního testu představily i svoje prezentace. Už samotná účast ve finále byla pro děti velkým zážitkem – online přítomnost všech týmů, poroty, moderovaná akce živě vysílaná na youtube. A výsledek soutěže? Vynikající! Krásné 2. a 3. místo. Blahopřejeme Ondrovi Korábovi, Pepovi Daníčkovi, Honzovi Pražákovi, Míše Čeplové, Fandovi Ulrichovi a Vaškovi Šimerdovi a děkujeme jim za skvělou reprezentaci naší školy.

IMG 20210325 120058 Malé

Nemáte oprávnění publikovat komentáře


Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account